18

1. část 2. část 3. část Skóre
1:1 0:0 1:0 2:1

Tým Skóre Část Čas Gól Asistence Trest Název trestu Délka trestu
2:1 3 15:00 Tomáš David se stal hrdinou Budějovice a vyhrává svou střelou titul pro ŠTÍRY!
2:1 3 15:00 Střely na branku ve třetí třetině: FBC Štíři České Budějovice - Tatran Střešovice 6:9
2:1 3 15:00 Střely na branku celkem FBC Štíři České Budějovice - Tatran Střešovice 18:18
2:1 3 14:49 Zbyněček chválí tátu a chce medaili
2:1 3 14:30 Tatran bojuje co mu síly stačí, vypadá to ale na zlatou pro Štíry.
2:1 3 13:09 Tatran jde do šesti
2:1 3 13:08 Tatranští berou oddechový čas. Řekne jim Natov ze střídačky výtěznou taktiku?
2:1 3 12:00 Poslední tři minuty finálového utkání
2:1 3 11:35 Tatran to Štírům neulehčuje, oba týmy jedou na 100%
2:1 3 08:13
2:1 3 08:13 Tomáš David posílá Štíry do vedení. Rozhodl tímto gólem o mistrovi extraligy?
1:1 3 07:46 Přibilová akcí u matinelu dokazuje, že je v první tatranské lajně právem!
1:1 3 06:24 Kanonádu Štírů Novotný pochytal
1:1 3 05:34 Krupička svou střelou atakuje, pro Jirku to nebyl velký problém
1:1 3 04:03 Štířům se přes obranu Tatranu projít nedaří
1:1 3 03:20 Pekova dalekonosná střela branku míjí.
1:1 3 01:35 Na druhé straně je dominantou David, Novotný má ale dnes svůj den!
1:1 3 00:58 Krupička se snaží ze všech sil poslat Tatran do vedení, zatím ale neúspěšně.
1:1 3 00:00 Poslední buly v základním hracím čase získává Tatran.
1:1 2 15:00 Druhou třetinu končíme bez gólu. Ve třetí třetině nás čeká jistě zajímavá a akční podívaná. Máme se na co těšit.
1:1 2 15:00 Střely na branku ve druhé třetině: FBC Štíři České Budějovice - Tatran Střešovice 6:4
1:1 2 13:51 Šimonek ubránil Vápenku
1:1 2 13:05 Tatranští atakují svatini Štírů, ani jedna střela však nekončí brankou.
1:1 2 11:41 Nestával z rohu, míček ale jen přeletěl z jednoho rohu do druhého.
1:1 2 10:34 Nebezpečná akce u mantinelu, Krupička za hrazení málem odletěl
1:1 2 08:57 David se snaží vytočit do středu, Přibilová k němu výborně přistoupila
1:1 2 07:45 Budějovice na balonku, Tatran se snaží pressovat, ale Štíři drží.
1:1 2 05:41 Davidovu přihrávku zastavuje Cibelius a hned střílí. Střela však letí mimo.
1:1 2 03:23 Pek v dobré pozici, svatyni budějovického Němce míjí
1:1 2 02:30 Nestával šel ze strany sám na Novotného a ten předvedl výtečný zákrok.
1:1 2 00:00 Na buly Šimonek s Pekem, boj o míček pro druhou třetinu vyšel ve prospěch domácích.
1:1 1 15:00 Střely na branku v první třetině: FBC Štíři České Budějovice - Tatran Střešovice 6:5
1:1 1 14:58 Dvě vteřiny do konce Štíři rozehrávají v rohu, padne ještě gól?
1:1 1 14:00 probíhá poslední minuta první třetiny
1:1 1 13:09 Dynamiku a důležitost dnešního utkání ukazuje fakt, že jedeme opět "od nuly". Tatranský Němec se snaží scórovat, ten z Budějovic však nelítostně zasahuje.
1:1 1 12:15 Pek rozehrává, míček však končí za mantinelem
1:1 1 12:12 Němec jde po Šimonkovi, Adam je však na balónku jistý
1:1 1 10:24
1:1 1 10:24 Krupička svou nenápadnou střelou vyrovnává stav utkání na 1:1
1:0 1 10:18 Tatranští kombinují po celém hřišti
1:0 1 08:15 Šimonek ve střelecké pozici, na Novotného však nestačil
1:0 1 06:02 Hosté neponechávají nic náhodě, a ohrožují Němcovu branku. Zatím bez gólového úspěchu.
1:0 1 05:51
1:0 1 05:51 Šimonek otrevírá scóre finálového utkání. Štíři vedou 1:0
0:0 1 05:32 Tatran se snaží kombinovat za brankou Štírů
0:0 1 03:56 Už od úvodních minut se hraje rychlý florbal.
0:0 1 02:45 Nestával našel Šondelíře, ten však Hamáka neprostřelil
0:0 1 01:37 Krupička se snaží vyvézt balónek od své branky
0:0 1 01:03 David to zkusil z půli hřiště, ale Novotný vyráží.
0:0 1 00:01 Úvodní buly vyhráli hosté a začínají na balonku.
0:0 1 00:002 Teď line-up : Tatran Střešovice: do branky nastoupí Jaroslav Novotný (1) obránci: Jan Hamák (6), Martin Němec (24) útočníci: kapitán Zdeněk Krupička (4), Zuzana Přibilová (21), Tomáš Pek (86)
0:0 1 00:001 Nejprve line-up FBC Štíři České Budějovice: do branky nastoupí Jiří Němec (1) obránci: Tomáš David (17), Ivan Nestával (15) útočníci: kapitán František Šindelář (4), Zbyněk Sýkora (12), Adam Šimonek (21)
0:0 1 00:00 A je to tu. Finálové utkání extraligy vozíčkářu se nenávratně blíží. Pojďme si představit zahajovací sestavy obou týmů.